Hakkımızda

Diasan Basım olarak matbaacılık sektöründe 2007 yılından bugüne 15 yıllık tecrübemiz ile kullan at gıda ambalajı, sürekli form, tabaka ofset, termal rulo alanlarında uluslararası kalite standartlarında faaliyetimiz sürdürmekteyiz. 

İstanbul Esenyurt fabrikamızda 15.000 m2 üretim alanımızda yıllık 25 bin ton kağıt işleme kapasitesi ile matbaacılık sektöründe güçlü bir marka haline gelerek müşterilerimize çözüm ortaklığı sunmaktayız.

Güçlü ve yenilikçi makine parkurumuz ile yüksek üretim kapasitesine sahip olan şirketimiz, alanında teknolojik yenilikleri takip ederek her geçen yıl yatırımlarına yeni ilaveler ile daha da güçlenmektedir.  

Güçlü pazarlama ve sevkiyat filomuz ile müşterimize tüm Türkiye çapında hizmet ulaştıran, müşteri odaklı ve yaratıcı iş anlayışı ile sektörde önde gelen firmalar arasında yer almaktayız.

İnsan odaklı, yapıcı ve olumlu yönetim anlayışı ile mutlu bir çalışma ortamı sunan şirketimiz tüm bölümlerde alanında tecrübeli personeller ile müşterilerimize gerekli değeri vermektedir.

 

Misyonumuz

  • Müşterilerimizin hassasiyetlerine duyarlı olmak, onların güvenini almak,
  • Uluslararası kalite standardında ürün ve hizmet kalitesine sahip olmak,
  • Çalışanlarımızın moral değerlerini en üst düzeyde tutmak,
  • Sosyal sorumluluğumuzun bir gereği olarak çevreye ve evrensel değerlere duyarlı olmak.

Vizyonumuz

Diasan olarak, yönetim ve çalışanlarının inancı ve katılımıyla, sürekli gelişim içerisinde bulunarak Türkiye'nin en gelişmiş tesis ve hizmet ağına sahip olmak ve müşterilerinin koşulsuz memnuniyetini sağlamak ana hedefimizdir.